Menu

Cart
zoom

Kawalet rzeźbiarski

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 229,00 zł
Cena sprzedaży netto: 186,18 zł
Aktualny stan magazynu:
1
  • Opis
  • Opinie
Solidny, drewniany, obrotowy kawalet rzeźbiarski z regulacją wysokości blatu, idealny do prac w glinie i podobnym materiale.

wymiary produktuMinnimalna wysokość blatu ......................91 cm
Maksymalna wysokość blatu....................121 cm
Rozstaw nóg...................................50 x 42 cm
Średnica blatu ........................................38 cm
Waga ......................................................9 Kg

 

Wyjątkowo wygodny
Dzięki szybkiej regulacji wysokości toczka, za pomocą drewnianego kołka, w przedziale 91 - 121 cm, kawalet można bez problemu dostować do wzrostu osoby pracującej przy nim.

Solidnie wykonany
Kawalety wykonane są z elementów o dużym przekroju które zostały wykonane z solidnego, twardego drewna bukowego oraz sklejki liściastej. Całość została zaimpregnowana olejem roślinnym.

 

kawalet-drewiany-laczenieSolidna,przemyślana konstrukcja.

Konstrukcja łączenia nóg z półkami w tym modelu, gdzie listwy są wpuszczone na styk w sklejkę i dodatkowo skręcone, jest wynikiem wieloletnich doświadczeń przy konstruowaniu sztalug, dlatego zapewnia długie użytkowanie a co najważniejsze wyjątkową stabilność kawaletu.

 

 

 

 

kawalet-rzezbiarski-galkaInnowacyjna rozwiązania- tylko u nas!

Często przy wykańczaniu detali nawet najmniejsze drgania blatu mogą znacząco utrudniać dopracowanie rzeźby. Dlatego ten model kawaletu jako jedyny na rynku został wyposażony w blokadę za pomocą której można wyeliminować wszystkie drgania blatu jak również kiedy nie jest to wskazane zablokować ruch obrotowy blatu.

 

 

 Klasyczna regulacja wysokościkawalet-drewniany-kolek

W tym modelu zastosowaliśmy klasyczną regulację wysokości blatu za pomocą drewnianego kołka. Takie rozwiązanie pozwala też na obracanie blatu wokół własnej osi.

 

 


There are yet no reviews for this product.

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu