Menu

Cart
zoom

Kawalet rzeźbiarski

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 229,00 zł
Cena sprzedaży netto: 186,18 zł
Aktualny stan magazynu:
4
  • Opis
  • Opinie
Solidny, drewniany, obrotowy kawalet rzeźbiarski z regulacją wysokości blatu, idealny do prac w glinie i podobnym materiale.

wymiary produktuMinnimalna wysokość blatu ......................91 cm
Maksymalna wysokość blatu....................121 cm
Rozstaw nóg...................................50 x 42 cm
Średnica blatu ........................................38 cm
Waga ......................................................9 Kg

 

Wyjątkowo wygodny
Dzięki szybkiej regulacji wysokości toczka, za pomocą drewnianego kołka, w przedziale 91 - 121 cm, kawalet można bez problemu dostować do wzrostu osoby pracującej przy nim.

Solidnie wykonany
Kawalety wykonane są z elementów o dużym przekroju które zostały wykonane z solidnego, twardego drewna bukowego oraz sklejki liściastej. Całość została zaimpregnowana olejem roślinnym.

 

kawalet-drewiany-laczenieSolidna,przemyślana konstrukcja.

Konstrukcja łączenia nóg z półkami w tym modelu, gdzie listwy są wpuszczone na styk w sklejkę i dodatkowo skręcone, jest wynikiem wieloletnich doświadczeń przy konstruowaniu sztalug, dlatego zapewnia długie użytkowanie a co najważniejsze wyjątkową stabilność kawaletu.

 

 

 

 

kawalet-rzezbiarski-galkaInnowacyjna rozwiązania- tylko u nas!

Często przy wykańczaniu detali nawet najmniejsze drgania blatu mogą znacząco utrudniać dopracowanie rzeźby. Dlatego ten model kawaletu jako jedyny na rynku został wyposażony w blokadę za pomocą której można wyeliminować wszystkie drgania blatu jak również kiedy nie jest to wskazane zablokować ruch obrotowy blatu.

 

 

 Klasyczna regulacja wysokościkawalet-drewniany-kolek

W tym modelu zastosowaliśmy klasyczną regulację wysokości blatu za pomocą drewnianego kołka. Takie rozwiązanie pozwala też na obracanie blatu wokół własnej osi.

 

 


There are yet no reviews for this product.