Menu

Cart
zoom

Plenerowa XL

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 149,00 zł
Cena sprzedaży netto: 121,14 zł
Aktualny stan magazynu:
0
Powiadom mnie!
na-zamowienie.png
  • Opis
  • Opinie
Model zaprojektowany z myślą o osobach które nawet w plenerze szczególnie cenią sobie wygodę pracy oraz stabilność sztalugi.

wymiaryvMaksymalna wysokość podobrazia............200 cm
Maksymalna wysokość.............................265 cm
rozstaw nóg....................................76 x 80 cm
Wymiary po złożeniu ............100 x 23 x 14 cm
Wysokość półki od podłoża ......... 10 do 112 cm
Waga .........................................................4 Kg

Wyjątkowo wygodna i stabilna
Dzięki półce na przybory której założenie trwa kilka sekund mamy lepiej uporządkowane miejsce pracy, dodatkowo zastosowanie antypoślizgowych nóg sztalugi w polączeniu z solidnym mocowaniem i dużymi pokrętłami sprawia że sztaluga jest wyjątkowo komfortowa dla użytkownika.

Solidnie wykonana
Sztalugi wykonane są z solidnego, twardego drewna bukowego zaimpregnowanego olejem.
Wszystkie punkty sztalugi odpowiedzialne za stabilność są klejone i dodatkowe wzmacniane wkrętami.

plenerowa-xl-polkaInnowacyjne rozwiązania- plenerówka z półką na przybory!
Pracując w plenerze często zdarza się że nie ma gdzie odłożyć narzędzi czy materiałów plastycznych, dlatego nierzadko lądują w wysokiej trawie gdzie się po prostu gubią.
Przy tej sztaludze zupełnie nie ma z tym problemu,wszystkie drobne przedmioty są zawsze pod ręką, a dzięki innowacyjnemu mocowaniu, założenie półki trwa kilka sekund.

 


plenerowa-xl-motylekWyjątkowo stabilna
Jako jedyni w tej klasie sztalug, zastosowaliśmy duże poliamidowe nakrętki motylkowe. Dzięki temu poprawiono uchwyt w dłoni a co z tym idzie można z większą siła dokręcić połączenie które jest niezwykle ważne z punktu widzenia stabilności.

Dodatkowo, nogi sztalugi zakończone są metalowo- gumowymi stopkami, które zapobiegają poślizgom nawet na gładkiej powierzchni.
Powyższe cechy mają ogromny wpływ na na stabilność i sprawiają że nogi sztalugi nawet na śliskiej powierzchni nie "rozjeżdżają się".

 

 

plenerowa-xl-rysownica-poziomMożliwość pracy w pozycji poziomej
Pracując na tej sztaludze istnieje możliwość "położenia" podobrazia poziomo, równolegle z podłożem. Jest to przydatne rozwiązanie podczas pracy w technikach wodnych.

 

 

     

 

 

 

 

plenerowa-xl-suwakSolidne mocowanie podobrazia
Żeby zapewnić jak największa stabilność podobrazia i mocne trzymanie, ten model sztalugi został dodatkowo wyposażony w zaostrzone, wykręcane i regulowane dociski, które dodatkowo trzymają podobrazie i utrudniają kołysanie podobrazia na boki. Takie rozwiązanie znajdziecie Państwo tylko w sztalugach naszej produkcji.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

sztaluga-plenerowa-xlZgrabna po złożeniu
Sztalugi mimo dodatkowej półki na przybory, po złożeniu zajmują bardzo niewiele miejsca co jest szczególnie istotne przy przenoszeniu w plenerze, przy czym rozstawienie sztalugi przy odrobienie wprawy nie zajmie więcej niż jedną minutę.

 

 

plenerowa-xl-rysownica-pionIdealna także do formatu B1
Na zdjęciu obok z rysownicą formatu 100 x 70 (nie dołączona do sztalugi)

 

 

 

 

 

 

 

 

plenerowa-xl-rozlozoneOgromne możliwości
Mimo niewielkich rozmiarów po złożeniu, istnieje możliwość zamontowania na tej sztaludze podobraziach o wysokości dochodzącej do 200 cm.
Sztaluga oferuje wiele możliwości mocowania podobrazia, dlatego niezależnie od formatu pracy i wzrostu użytkownika każdy znajdzie wygodną dla siebie pozycję.

There are yet no reviews for this product.

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu