Menu

Cart
zoom

Studyjna L Komfort

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 349,00 zł
Cena sprzedaży netto: 283,74 zł
Aktualny stan magazynu:
0
Powiadom mnie!
produkt-niedostepny.png
  • Opis
  • Opinie
Klasyczna sztaluga studyjna, wyposażona dodatkowo w pomocniczy stolik co czyni ją wyjątkowo wygodną przy pracy.

wymiaryvMaksymalna wysokość podobrazia......... 128 cm
Maksymalna wysokość..........................264 cm
Minimalna. wysokość............................185 cm
wymiary postawy............................50 x 55 cm
 Wymiary po złożeniu ............140 x 52 x 19 cm
               Wysokość półki od podłoża ......... 54 do 118 cm                       Maksymalna waga podobrazia....................30 kg                                                                    Waga ....................................................14 Kg

 

Sztaluga niedostępna- w zamian proponujemy zakup podobnej gabarytowo sztalugi studyjna M oraz doposażenie jej w półko paletę (dostępna w zakładce dodatkowe wyposażenie)

Duże możliwości formatowe
Sztaluga doskonale sprawdza się zarówno w jednostkach kulturalnych na zajęciach plastycznych jak i w prywatnych pracowniach plastycznych. Prezentowany model tak samo dobrze spełnia swoje zadanie pracując z dużymi formatami jak 120 x 160 cm jak i małymi 20 x 30 cm.

Wyjątkowo komfortowa
Wyjątkowy komfort przy pracy zapewnia dodatkowy pomocniczy stolik oraz dwukrotnie poszerzona połka na przybory plastyczne. Wygodnie można pracować zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej ponieważ wysokość półki jest regulowana w przedziale 54 cm (wysokość powyżej łydki) do 118 cm (około 25-30 cm powyżej pasa)

Solidnie wykonana
Model wykonany jest z elementów o wyjątkowo dużym przekroju, na co wskazuje również duża waga. Sztalugi wykonane są z solidnego, twardego drewna bukowego zaimpregnowanego olejem. Wszystkie połączenia są klejone pod dużym ciśnieniem, co sprawia ze sztalugi są stabilne, i nawet po wielu latach użytkowania nie stracą swoich właściwości.

sztaluga studyjna l komort polkaposzerzona półka na przybory
Sztaluga jest wyposażona w podwójną wyjątkowo szeroką półkę na narzędzia i materiały plastyczne. Głębokość półki to aż 9,5 cm - 30%  więcej, niż w przeciętnej sztaludze, co daję o wiele więcej miejsca na wszelkiego rodzaju pędzle, ołówki rożnych twardości oraz farby i inne przybory niezbędne podczas pracy przy sztaludze.

 

 

 

sztaluga studyjna l komfort stolik2Praktyczny stolik
Ten model sztalugi jest wyjątkowo komfortowy między innymi zasprawą pomocniczego stolika. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy uporządkowane miejsce pracy, w którym znajduje się metalowy pojemnik na wodę lub terpentynę, miejsce na ręcznik papierowy, sporo miejsca na paletę lub mieszanie farb oraz specjalne uchwyty na kilka pędzli w tym na jeden płaski, szeroki.

 

 

 

sztaluga studyjna l komfort stolikKomfortowe rozwiązania
Stolik jest zamocowany na przegłubowowym ramieniu, dlatego może zostać bezstopniowo obracany względem półki sztalugi o ponad 180 stopni, przez co można go ustawić wedle własnych upodobań zarówno przed sztalugą jak i z boku.

Uwaga
Stolik standardowo montowany jest z prawej strony sztalugi, jednak istnieje możliwość montażu na zamówienie także z lewej strony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sztaluga studyjna l komort porownaniekatuPrzemyślane rozwiązania

Stolik oprócz regulacji w poziomie oferuje też możliwość zmiany kąta wzgledem ramy sztalugi, dlatego niezależnie od kąta pochylenia ramy, stolik zawsze można wyregulować tak aby był równoległy względem podłogi. Daje to gwarancję że nawet przy dużym przechyle wszystko na stoliku zostanie na swoim miejscu.

 

 

sztaluga studyjna l komfort galkatylRegulacja luzów
Dodatkowy zacisk w tylnej części ramy, eliminuje nieprzyjemne luzy miecza, ponadto zwiększa trwałość sztalugi.

 

 

 

 

sztaluga studyjna l komfort zatrzaskWygoda użytkowania
Wygodna, niezawodna i trwała regulacja wysokości za pomocą metalowego zatrzasku sprawia ze codzienne użytkowanie sztalugi staje się przyjemnością. Wielkość zawleczki w zatrzasku nie jest przypadkowa- została dobrana tak aby bez większego trudu można było ja odciągnąć.

 

 

 

 

 

 

sztaluga studyjna l komfort galkaErgonomiczne rozwiązania
Zamiast metalowych nakrętek motylkowych, w tej sztaludze zastosowano solidne ergonomiczne pokrętła,dodatkowo karbowane dla pewnego uchwytu w dłoni.

 

 

        

 

 

 

 

sztaluga studyjna l komfort suwakPochylony docisk suwaka
Nasze sztalugi cechuje innowacyjne wykonanie. Kolejnym przykładem jest suwak który posiada pochyloną płytkę docisku która "zakleszcza" podobrazie na sztaludze..

 

 

 

sztaluga studyjna l komfort nogiStabilna na nierównej podłodze
Sztaluga dzięki regulowanym stopkom umożliwia dostosowanie podstawy do nierówności podłogi, przez co unika się bardzo nieprzyjemnego kołysania podczas pracy w pomieszczeniu gdzie znajduje się stara drewniana podłoga, źle położona terakota itp.

 

 

 

sztaluga studyjna l kolkaWyposażenie dodatkowe
Aby sztalugę łatwo można było przemieszczać, można za dopłatą doposażyć tę sztalugę w skrętne kółka, w tym dwa przednie z hamulcami które zapobiegają drganiom sztalugi podczas pracy. Wykonane zostały z odpowiedniego materiału dzięki czemu nadają się nawet do delikatnego parkietu.
Uwaga
Kółka wysyłane są zdemontowane, należy je samodzielnie zamontować za pomocą śrubokręta krzyżakowego.

 

There are yet no reviews for this product.

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu