Menu

Cart
zoom

Studyjna M podwójna

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 339,00 zł
Cena sprzedaży netto: 275,61 zł
Aktualny stan magazynu:
2
  • Opis
  • Opinie
Sztaluga studyjna dla osób które pracują z dużymi, panoramicznymi formatami, lub przy kopiowaniu prac.

wymiaryvMaksymalna wysokość podobrazia......... 128 cm
Maksymalna wysokość..........................264 cm
Minimalna. wysokość............................190 cm
wymiary postawy............................70 x 60 cm
Wymiary po złożeniu ............152 x 70 x 19 cm
Wysokość półki od podłoża ......... 51 do 126 cm
Waga ...................................................15 Kg

Duże możliwości
Ze względu na duże wymiary oraz wagę, sztaluga doskonale sprawdza się przy pracy z wyjątkowo dużymi formatami, nawet powyżej 3 metrów długości. Oczywiście tak samo dobrze spełnia swoje zadanie pracując z małymi podobraziami jak 20 x 30 cm.

Wyjątkowo wygodna
Wygodnie można pracować zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej ponieważ wysokość półki jest regulowana w przedziale 51 cm (wysokość powyżej łydki) do 126 cm (około 30-35 cm powyżej pasa)

Solidnie wykonana
Model wykonany jest z elementów o wyjątkowo dużym przekroju, na co wskazuje również duża waga. Sztalugi wykonane są z solidnego, twardego drewna bukowego zaimpregnowanego naturalnym olejem. Wszystkie połączenia są klejone w prasie pod dużym ciśnieniem co sprawia że sztalugi są stabilne, i nawet po wielu latach użytkowania nie stracą swoich właściwości.

Podwójna półka na przybory
Sztaluga jest wyposażona w podwójną półkę na narzędzia i materiały plastyczne. Głębokość półki wynosi 6,5 cm a długość aż 70 cm - wystarczająco dużo miejsca na przybory niezbędne podczas pracy przy sztaludze. Pracując przy tej sztaludze nie trzeba szukać miejsca aby odłożyć pędzel czy ołówek. Wszystkie drobne elementy mamy zawsze pod ręką.

    

Solidne mocowanie
Rama sztalugi jest mocowana do podstawy za pomocą mocnych metalowych kątowników co gwarantuje długie użytkowanie. Możliwość wyrwania jak przy zastosowaniu klasycznych zawiasów czy drewnianej płytki, została ograniczona do minimum.

 

sztaluga studyjna podwojna m zatrzaskWygodne rozwiązania
Wygodna, niezawodna i trwała regulacja wysokości za pomocą metalowego zatrzasku sprawia ze codzienne użytkowanie sztalugi staje się przyjemnością. Wielkość zawleczki w zatrzasku nie jest przypadkowa- została dobrana tak aby bez większego trudu można było ja odciągnąć.

    

 

 

sztaluga studyjna podwojna m listwaDokładne wykończenie
W naszych sztalugach każdy element jest dopracowany do maksimum.

 

 

 

 

sztaluga studyjna podwojna m suwakPochylony docisk suwaka
Sztalugę cechuje innowacyjne wykonanie. Jednym z przykładów jest suwak który posiada pochyloną płytkę docisku,która "zakleszcza" podobrazie na sztaludze.

 

 

 

sztaluga studyjna podwojna m nogiStabilna na nierównej podłodze
Sztaluga dzięki regulowanym stopkom umożliwia dostosowanie podstawy do nierówności podłogi, przez co unika się bardzo nieprzyjemnego kołysania podczas pracy w pomieszczeniu gdzie znajduje się stara drewniana podłoga, źle położona terakota itp.

 

 

sztaluga studyjna podwojna m tylRegulacja luzów
Dodatkowy zacisk w tylnej części ramy, eliminuje nieprzyjemne luzy miecza, ponadto zwiększa trwałość sztalugi.

 

 

 

 

 

studyjna podwojna m blejtramDuży format pracy
Na tej sztaludze można pracować z dużymi podobraziami aż do 128 cm wysokości. Łatwo można mocować również 2 podobrazia jednocześnie co przydaje się przy kopiowaniu obrazów. (Na zdjęciu z blejtramem o wymiarach 80 x 120 cm blejtram jak i przybory malarskie nie są sprzedawane ze sztalugą)

 

 

 

 

 

 

studyjna podwojna m zlozoneMożliwość złożenia na płasko
Jeżeli w danym momencie sztaluga nie jest wykorzystywana, można ją złożyć, dzięki czemu zajmuje bardzo niewiele powierzchni w pracowni.

There are yet no reviews for this product.

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu