Menu

Cart
zoom

Studyjna pozioma

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 349,00 zł
Cena sprzedaży netto: 283,74 zł
Aktualny stan magazynu:
5
  • Opis
  • Opinie
Model bardzo dobrze sprawdza się pracując z dużymi formatami w technice olejnej jak i akwarelowej

wymiaryvMaksymalna wysokość podobrazia......... 140 cm
Maksymalna wysokość..........................280 cm
Minimalna. wysokość............................157 cm
rozstaw nóg................................. 62 x 58 cm
Wymiary po złożeniu ............165 x 62 x 25 cm
Wysokość półki od podłoża ......... 70 do 126 cm
Waga ...................................................12 Kg

Wyjątkowo komfortowa
Dzięki wyposażeniu tej sztalugi w podwójną półkę na przybory i uchwyt na pędzle sztaluga oferuje niesamowity komfort pracy.

Solidne wykonanie
Model wykonany jest z elementów o wyjątkowo dużym przekroju, na co wskazuje również spora waga. Sztalugi wykonane są z solidnego, twardego drewna bukowego zaimpregnowanego olejem. Wszystkie połączenia są klejone i prasowane pod dużym ciśnieniem, a najbardziej newralgiczne miejsca dodatkowo skręcane, dzięki czemu sztalugi są stabilne, i nawet po wielu latach użytkowania nie stracą swoich właściwości.

 

sztaluga studyjna akwarela płytaPraca w pozycji poziomej

Dzięki temu że ramę sztalugi można ustawić równolegle do podłoża, sprawdza się bardzo dobrze w technikach wymagających pracy w pozycji poziomej, np. akwarele

Dodatkowo przy zastosowaniu sztywnej rysownicy można sztalugę wykorzystać jako praktyczny stół, przy którym wygodnie można pracować w pozycji stojącej. Wysokość od podłoża w takiej pozycji wynosi 93 cm

 

 

sztaluga studyjna akwarela połka w pionieInnowacyjne rozwiązania

Sztaluga naszej produkcji,jako jedyny na rynku model poziomy, została wyposażona w półkę na której można odłożyć przybory malarskie, i uchwyt na pędzle. Półka dzięki dużej szerokości bardzo dobrze sprawdza się kiedy sztaluga ustawiona jest w pozycji pionowej...

    

 

 

sztaluga studyjna akwarela połka poziomo...oraz poziomej.

Bardzo dużo miejsca aby położyć nawet butelkę z terpentyną lub naczynie na wodę. Również uchwyt na pędzle można przestawić do pozycji poziomej.

 

 

  

sztaluga studyjna akwarela zatrzaskWygodne rozwiązania

Bardzo wygodna i trwała regulacja wysokości od przodu sztalugi za pomocą metalowego zatrzasku. Wielkość zawleczki w zatrzasku nie jest przypadkowa- została dobrana tak aby bez większego trudu można było ją odciągnąć.

 

 

 

 

 

 

Sztaluga studyjna akwarela teleskopTeleskopowy słupek

Dzięki rozsuwanemu teleskopowemu słupkowi sztaluga oferuje wyjątkową w swojej klasie maksymalną wysokość podobrazia-aż do 140 cm

Pochylony docisk suwaka

Sztalugę cechuje innowacyjne wykonanie. Jednym z przykładów jest suwak który posiada pochylone płytkę docisku która "zakleszcza" podobrazie na sztaludze.

 

 

 

sztaluga studyjna akwarela regulatorStabilna na nierównej podłodze

Sztaluga dzięki regulowanym stopkom umożliwia dostosowanie do nierówności podłogi, przez co unika się bardzo nieprzyjemego kołysania podczas pracy w pomieszczeniu gdzie znajduje się stara drewniana podłoga, źle położona terakota itp.

 

 

 

 

 

sztaluga studyjna akwarela z tyłuRegulacja luzów

ten model został wyposażony w blokady które eliminują luzy mogące pojawić się na ruchomym słupku i teleskopowym przedłużeniu. Dzięki temu można skorygować wszelkie nieprzyjemne drgania miecza.

 

 

 

 

 

 

sztaluga studyjna akwareli gałkaGwarantowana stabilność

We wszystkich newralgicznych miejscach z punktu widzenia stabilności, zastosowaliśmy poliamidowe nakrętki które ze względu na swój kształt z łatwością można mocno dokręcić, co gwarantuje dużą stabilność sztalugi.

Dodatkowo pozostałe boczne drewniane pokrętła mają specjalnie frezowaną powierzchnię w celu jeszcze lepszego uchwytu w dłoni.

 

There are yet no reviews for this product.

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu