Menu

Cart
zoom

Trójnożna L Komfort

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 169,00 zł
Cena sprzedaży netto: 137,40 zł
Aktualny stan magazynu:
8
  • Opis
  • Opinie
Jedyna tego typu sztaluga bukowa w takiej cenie, która posiada dodatkową półkę na przybory!

wymiaryvMaksymalna wysokość podobrazia......... 126 cm
Maksymalna wysokość..........................245 cm
Minimalna. wysokość............................175 cm
 Rozstaw nóg.................................60 x 80 cm
Wymiary po złożeniu ............145 x 60 x 18 cm
Wysokość półki od podłoża ......... 45 do 103 cm
Waga ......................................................9 Kg

Solidne wykonanie
Wszystkie połączenia są klejone i dodatkowo skręcane odpowiednimi hartowanymi wkrętami, co sprawia że nawet po wielu latach użytkowania będą nadal stabilne.
Sztalugi są impregnowane olejem.

Duże możliwości
Dodatkową zaletą jest wyjątkowa wysokość słupków bocznych - aż 145 cm, oraz duża szerokość przy górnym krzyżaku -44 cm. Wymiar bardzo istotny przy użytkowaniu rysownic o małej sztywności.

sztaluga trojnozna l polkaPodwójna półka na przybory
Sztaluga jest wyposażona w półkę na narzędzia i materiały plastyczne. Głębokość półki to aż 6,5 cm - wystarczająco dużo miejsca na wszelkiego rodzaju pędzle, ołówki rożnych twardości oraz farby i inne przybory niezbędne podczas pracy przy sztaludze. Pracując przy tej sztaludze nie trzeba szukać gdzie odłożyć farby czy ołóweki, lub organizować sobie stół obok sztalugi, co czasami jest niemożliwe.

 

sztaluga trojnozna l listwaTylko u nas! Praktyczny uchwyt pędzli
Wyposażyliśmy nasze sztalugi w praktyczny uchwyt na pędzle, dzięki któremu można o wiele lepiej zorganizować sobie miejsce pracy.
Posiada 4 otwory na cienkie pędzle okrągłe oraz szeroki płaski. Listwa jest obracana i może zostać ustawiona według potrzeb, zarówno z boku sztalugi jak i od przodu oraz kiedy nie jest używana można ją również wsunąć pod półkę.
(Uchwyt standardowo mocowany jest po prawej stronie)

     

 

 

 

 

sztaluga trojnozna l zebataWygodne rozwiązania
W standardzie ten model sztalugi został wyposażony w komfortowy system regulacji wysokości podobrazia, na metalowej szynie. Ogromną zaletą tego systemu oprócz trwałości, jest możliwość regulacji w górę bez pociągania zawleczki.

 

 

 

 

 

 

 

szaluga rojnozna l galkaRegulacja luzów
Tylko sztalugi naszej produkcji wyposażone są w zacisk eliminujący wszelkie luzy ruchomego słupka (miecza). Takie rozwiązanie znacząco podnosi komfort pracy.

 

 

 

 

 

 

sztaluga trojnozna l zawiasWyjątkowa stabilność
Tylna podpora została wyposażona w odpowiednio rozstawione dwa szerokie zawiasy. Taka konstrukcja ma ogromny wpływ na stabilność i trwałość sztalugi.

 

 

 

 

 

sztaluga trojnozna l suwakPochylony docisk suwaka
Sztalugę cechuje innowacyjne wykonanie. Jednym z przykładów jest suwak posiadający pochyloną płytkę docisku która "zakleszcza" podobrazie na sztaludze.Takie rozwiązanie gwarantuje pewne i stabilne trzymanie podobrazie czy rysownicy.

 

 

 

 

 

sztaluga-trojozna-l-komfort-slupekDokładne wykończenie
Nasze sztalugi nie są zwykłymi, topornymi stojakami malarskimi. Tutaj każdy element jest dopracowany do maksimum- zaokrąglony, doszlifowany. Trudno znaleźć podobną sztalugę na rynku w tej klasie cenowej, która jest tak dokładnie wykończona. Dlatego też z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako elegancki ekspozytor.

 

 

 

 

 

sztaluga-trojnozna-l-komfort-zlozoneMożliwość złożenie na płasko
jak większość sztalug z naszej oferty także i ten model można złożyć na płasko. Takie rozwiązanie ułatwia przechowywanie oraz oszczędza miejsce w pracowni kiedy sztaluga nie jest używana.

There are yet no reviews for this product.

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu